Pozývame Vás ochutnať čaj, kávu, limonády a iné dobroty u Dorotky v Poprade

Tipy na detské oslavy. Akú tému si vybrať?

U DOROTKY / Lifestyle  / Tipy na detské oslavy. Akú tému si vybrať?

Tipy na detské oslavy. Akú tému si vybrať?

Detské oslavy sa už dnes robia v rovnako veľkom štýle ako tie pre nás dospelých. Našim najmenším chceme urobiť radosť, preto pre nich vždy pripravíme prekvapenie. Za posledné roky sú taktiež čoraz populárnejšie rôzne témy, ktorým sa prispôsobuje nielen výzdoba, ale aj občerstvenie. Ak neviete, čím by ste sa mali inšpirovať, ponúkame vám zopár zaujímavých tipov.

Divočina

Všetky deti milujú zvieratká. Či sú škôlkari, alebo už vyrástli a sú v tínedžerskom veku, pre väčšinu z nich je divočina stále lákavou témou. Pripravte si fotografie, pridajte do miestnosti viacero rastliniek a k tomu naservírujte koláče a šaláty s exotickým ovocím. Pre najmenších môžete na takúto detskú oslavu dať aj plyšové hračky divokých zvierat.

Podľa obľúbenej rozprávky

Veľmi jednoducho prispôsobíte detskú oslavu obľúbeným rozprávkam vašich ratolestí. Pokiaľ ide o veľké hity ako Labková patrola či Ľadové kráľovstvo, tak aj v obchode nájdete množstvo výzdob na túto tému. Keby to bol menej známy príbeh, pomôžte si tlačiarňou, vďaka ktorej vyrobíte všetko od menu so zoznamom jedál, až po plagátovú výzdobu.

Rozkvitnutá záhrada

Najmä dospievajúce dievčatá milujú akékoľvek kvetové motívy. Veľmi jednoducho pre ne pripravíte detskú oslavu v štýle rozkvitnutej záhrady. V lete nazbierajte nádherné lúčne kytice, počas ostatných mesiacov si pomôžete výzdobou z obchodov. Ak si rezervujete miesto v dobrom podniku, tak vám istotne so zdobením pomôžu aj oni.

Detské oslavy v štýle cirkusu

Pokiaľ sa na detskej oslave chcete zapojiť do programu aj vy, tak vymyslite party v štýle cirkusu. Oblečte sa do pestrých farieb, namaľujte sa ako šašovia a potešte malých hostí vašim vystúpením. Ľahké to bude aj s výzdobou, pretože vám stačí použiť veľa pestrých farieb.

Kráľovstvo

Malým princeznám a princom pripravte večierok v štýle rozprávkového kráľovstva. Aj v tomto prípade nájdete v obchodoch veľa výzdob od jednorazového papierového riadu, až po balóniky. Zabavte deti výrobou vlastných koruniek a šperkov a pripravte im špeciálne menu hodné malých monarchov.

Na detskej oslave v štýle stavby

Kto má doma malé deti, veľmi dobre pozná ich vášeň pre stavbárske autá. Bagre, traktory a miešačky pozbierajte medzi ich hračkami. Pred detskou oslavou ich umyte a zakomponujte pri zdobení i servírovaní jedla. Na program im vytlačte omaľovánky a o zábavu majú postarané.

Kaviareň a čajovňa U Dorotky sa nachádza v krásnom prostredí pod Vysokými Tatrami. Sídlime v Poprade, kde ponúkame kvalitné druhy čajov a kávu Joe`s bean. V našich priestoroch nájdete možnosť na organizovanie osláv, firemných večierkov alebo teambuildingu. Dokážeme vám zabezpečiť kvetinovú výzdobu presne podľa vašich predstáv. Pri posedení u nás zažijete atmosféru pravého domova. V prípade záujmu o objednávky alebo s akýmikoľvek inými otázkami nás kontaktujte cez uvedené kontakty.